Корзина
Нет отзывов, добавить

Подвійні пам'ятники

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 5

Подвійні пам’ятники встановлюються там, де є два захоронення. Це дуже гарні, масштабні конструкції, які можна перетворити навіть на невеликий меморіал. Вони, зазвичай доволі великі, але разом з тим компактні і акуратні.

Купити подвійний пам’ятник з граніту в Україні

Багато хто вважає, що подвійні пам’ятники дуже зручні. І дійсно, їх часто використовують, коли разом є захоронення подружжя, братів, сестер, родичів. Це дозволяє зекономити місце, об’єднати могили  одним пам’ятником. Особливо, це добре, коли захоронення були зроблені у різний час, потребували реконструкції. Це дозолить і зекономити кошти, довести до ладу могилу.

Дуже часто подвійні пам’ятники замовляють і тоді, коли захоронення одне, але планується біля нього і друге, третє. Наприклад, біля померлого чоловіка бажає бути похоронена і дружина. Аби не хвилювати родичів після смерті, вона замовляє подвійний пам’ятник, лишаючи порожнину на місці фото і напису. Можливо, це комусь видасться дивним, але в сучасному світі і економічній ситуації це  є не рідкісним.

Подвійний пам’ятник: ціни

Вартість на подвійні пам’ятники з граніту не набагато більша, ніж на одинарні. В середньому вона починається від 13000 гривень. Так, багато що залежить від оздоблення, розміру. Майстер все підбере індивідуально, оцінивши конкретну ситуацію. Наші спеціалісти намагаються, аби конструкція виглядала органічно, тому завжди пропонують найкращі варіанти.

Ми демонтуємо старі конструкції і встановимо нову. До того ж, у  нас досить доступні ціні. Ми працюємо швидко, якісно та професійно. Обов’язково лишайте заявки на сайті і ми допоможемо вам!