Корзина
Нет отзывов, добавить
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Замовлення монтажу на наступний рік,з фіксацією ціни на день замовлення (оплата помісячно)

02.10.20

Не достатньо лише купити пам’ятник з граніту чи замовити чудові сходи, варто такі речі змонтувати правильно і професійно. Це – суттєва стаття витрат, тому ми вирішили, що відтепер у нас можна замовити монтаж на наступний рік.

Як замовити послугу монтажу «на майбутнє»?

Насправді, граніт, мармур і інші камені надзвичайно недешеві, їх обробка потребує чимало сил та вмінь. А для того аби правильно змонтувати, варто співпрацювати з бригадою професійних майстрів. Тому й ціни відповідні. Звісно, ми завжди намагаємося робити їх максимально доступними. Проте, якщо ви хочете виплачувати повну суму помісячно аби було непомітно для вашого сімейного бюджету або не маєте змоги оплатити всю вартість відразу, можна замовити монтаж на наступний рік. Ціна фіксується на тому рівні, що була у день замовлення. Навіть якщо через здорожчання матеріалів і робочої сили, ціна на послугу стане вищою, вам боятися нічого. Адже ваша вартість лишиться сталою.

Це надзвичайно зручно. Адже дозволяє планувати свої витрати, зробити монтаж майже матеріально непомітним для сімейного бюджету. Та й, зважаючи на постійне подорожчання комплектуючих і ціни в цілому, це надзвичайно економічно вигідно.

Які види монтажу можна замовити?

У нас можна замовити різні види монтажу виробів з граніту та мармуру:

  • Монтаж пам’ятників.
  • Установки підвіконь, сходів, колон.
  • Укладання плитки, бруківки.
  • Мощення садових доріжок.
  • Робота з фасадами.

Усі роботи виконуються кваліфікованими майстрами, які мають величезний досвід. Все здійснюється з дотриманням вимог та норм. Ми гарантуємо, що монтаж буде виконаний якісно, швидко та професійно.