укр рус

Гранітна соломка до декору і камінчики з різних гранітів

Це шматки каменю різного розміру. Має різноманітну довжину і ширину. Використовується для декору східців, зовнішніх колон. на фасаді будинку, терасі. Застосовується для того аби оздоблювати сади, доріжки, басейни, паркани, фундамент. Камінчики застосовуються для декору. Вони не всмоктують вологу, стійкі до перепадів температур. Їх можна застосовувати навіть при суворих природних умовах. З матеріалом нічого не відбудеться, він буде служити довго.

Інколи їх застосовують і для оздоблення інтер’єру як цікаве дизайнерське рішення. Наприклад, ним декорують віконні, дверні отвори, стіни, барні стійки. Завдяки спеціальному обладнанню від плитки відколюють цілі шматочки. Товщина зазвичай 30-40 мм, довжина від 50 до 300 мм, а товщина приблизно 30-50 мм. Це дуже надійний, оригінальний і стійкий матеріал. Вона є альтернативою дорогим оздоблювальним матеріалам.

Камінчики з різних гранітів чудово доповнять ваш сад, стануть частиною ландшафтного дизайну. Це надзвичайно красиво, ніжно і вишукано. З допомогою соломки і камінчиків з граніту можна зробити дизайн подвір'я, саду чи будинку цікавим та неповторним.

 

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок